Personel Taşımacılığı

Yağmur Turizm

#EvdeKal

PERSONEL TAŞIMACILIĞI

Metropol bir şehirde trafiğin giderek artmasından dolayı ulaşımı anlık trafik kameralarından almış olduğu bilgi doğrultusunda alternatif güzergah ve yol durum tarifiyle devam edilmektedir. Profesyonel kadromuz ile  holdingden, kamu ve özel kurumlara kadar her türlü personel taşımacılığında hizmetteyiz.

İstikrar & Güven & Kalite sloganı ile çıktığımız bu yolda güvenli ve konforlu bir ulaşım artık Yağmur Turizm ile çok kolay. 2004 yılından bugüne aldığı tüm bilgi ve deneyimlerini hayata geçiren şirketimiz onlarca kurum ve kuruluşa çözüm ortaklığı yaparak sunmaya devam ediyor. İnsan değerlerinin bilinci ile personel taşımacılığı ve öğrenci Taşımacılığı hizmeti veren şirketimiz yaptığı tüm taşıma servisi hizmetlerini iso 9001:2008 standartları çerçevesinde vererek servis taşımacılığı konusunda kaliteli bir deneyim yaşatıyor.

Yağmur Turizm yagmurtur.com.tr

ARAÇLARIMIZ

*   Araçlarımız 0-5 yaş arasındadır.
*   Araçlarımız kanunda belirtilen tüm yol belgelerine sahiptir.
*   Araçların iç ve dış temizlikleri düzenli olarak servis sonrasında dezenfektan anarak sağlanır.
*   Araçların muayene ve sigorta poliçeleri (ihtiyari mali mesuliyet, kasko, trafik sigortası) eksiksiz şekildedir.
*   Araçlarımız araç takip sistemi ile izlenilmektedir.
*   Şöförlerimiz psikoteknik teste tabi tutulmuş, ilkyardım ve acil müdahale eğitimleri almıştır.
*   Araçlarımızın ferdi kaza koltuk sigortası ile teminat altındadır.
*   Araç bakımlarımız düzenli yapılmaktadır.

DİĞER FİRMALARDAN FARKIMIZ:

Hayatınızı Kolaylaştırıyoruz…

Özellikle İstanbul gibi metropol şehirlerin en büyük sıkıntısının trafik olduğunu biliyoruz. Yaşanılan tüm trafik sorunları ve toplu taşıma alt yapısının yetersiz kalması neticesinde firmanızda iş kaybı olduğunu ve aynı zamanda çalışanlarınız ailesi ile biraz daha fazla zaman geçirmek istediği bilinci ile firmanızın ihtiyacı olan güzergahları oluştururken, teknolojinin en üst seviyesinden faydalanarak tercih edilen yolun en kısa ve trafiğin daha sakin olduğu bölgeleri belirleyerek servis taşımacılığı hizmeti veriyoruz…

Can Taşıdığımızın Bilincindeyiz…

Hizmette görev alan tüm servis aracı sürücülerimiz sektörde en az 5 yıl tecrübeli kişilerden olup, aldıkları psikoteknik, src, ileri sürüş ve güvenli sürüş eğitimlerini belgeleyen sertifikalı kişilerdir. Koymuş olduğumuz bu standardın amacı, çalışanlarınızın rahat bir yolculuk yaşayarak, güvenliklerinin sağlanması hedeflenmektedir.